دنیای بدون مرز
Beyond universal whatsapp

تحصیل فرزندان

تحصیل فرزندان

یکی از روش های مهاجرت که بسیاری از افراد از این طریق اقدام می نمایند، مهاجرت از طریق تحصیل فرزندان می باشد. این روش مهاجرتی از طریق مدرسه می باشد که قوانین آن در بسیاری از کشورها با یکدیگر فرق نمی کند.

مدارس به سه دسته تقسیم می شوند که مدارس دولتی، مدارس خصوصی و مدارس اینترنشنال از جمله مهمترین مدارس به شمار می روند. مدارس اینترنشنال هزینه های بیشتری را به خود اختصاص می دهند. کیفیت تدریس دروس در این مدارس بسیار عالی می باشد. هر یک از دانش آموزان در این مدارس به زبان انگلیسی درس می خوانند.

مهاجرت از طریق تحصیل فرزند برای خانواده هایی که دانش آموز دارند یک روش بی نظیر می باشد. در واقع اگر شما فرزندتان زیر 18 سال است می توانید از طریق فراهم کردن شرایط تحصیلی برای او، به کشور دیگری مهاجرت نمایید. این روش مهاجرت در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی رایج است. بنابراین از این روش مهاجرتی می توان به عنوان یکی از ساده ترین و بهترین روش های مهاجرتی برای خانواده ها نام برد.

 

مهاجرت از طریق فرزند

 

مهاجرت از طریق فرزند

 

پیش از اینکه شما بخواهید اقامت تان را در کشور مد نظر دریافت کنید باید اقداماتی را انجام دهید. بدون انجام دادن این اقدامات باید بدانید که تحصیل فرزندان در مدارس انجام نخواهد شد. یکی از مهمترین اقداماتی که نیاز است والدین برای تحصیل فرزندان خود در کشورهای خارجی انجام دهند، دریافت ویزا می باشد.

 

برخی از شرایطی که جهت مهاجرت از طریق فرزند اهمیت زیادی دارد عبارت است از :

1 – اثبات این مسئله که خانواده برای تحصیل فرزندان تمکن مالی داشته باشند اهمیت زیادی دارد. همچنین والدین باید ثابت کنند که هزینه های زندگی خودشان را هم می توانند پرداخت کنند.

2 – فرزندتان سنش باید بین 6 تا 18 سال باشد، در غیر این صورت این روش مهاجرتی را نمی توانید انتخاب نمایید

3 – والدین باید موفق شوند از مدارس کشور مقصد برای تحصیل فرزندان پذیرش دریافت کنند

4 – ویزای گاردین یکی از مهمترین ویزاهایی می باشد که والدین باید دریافت کنند

 

مزیت های مهاجرت به وسیله فرزند

 

امروزه بسیاری از والدین بعد از بررسی های لازم، ترجیح می دهند که فرزند خود را برای ادامه تحصیل به کشور دیگر بفرستند. در واقع والدین مایل هستند که کودکانشان در شرایط بهتر و با کیفیت عالی تحصیل خود را ادامه دهند. از آنجایی که روش مهاجرت به کشورهای متنوع از طریق فرزندان بسیار آسان است، بسیاری از والدین این روش مهاجرتی را انتخاب می کنند.

 

1 – امکان اخذ نمودن اقامت دائم یکی از بهترین مزیت های تحصیل فرزندان در کشورهای خارجی می باشد.

2 – در صورتی که برای دریافت اقامت فرزندان خود از طریق تحصیل اقدام کنید، زبان انگلیسی و یا زبان سوم شان نیز تقویت می شود

3 – امکان آشنایی والدین با بازار کشوری که فرزند برای تحصیل رفته است یکی از دیگر مزیت های تحصیل فرزندان در کشورهای خارجی می باشد

4 – اخذ ویزای کاری والدین در حین و یا بعد از تحصیل فرزندان یکی از دیگر مزیت های مهاجرت می باشد

5 – در مدارس دولتی دانش آموزان می توانند رایگان تحصیل نمایند

 

 

تحصیل فرزندان در مجارستان

 

تحصیل فرزندان در مجارستان

 

تحصیل فرزندان در مجارستان از طریق شرکت مهاجرتی بیاند یونیورسال انجام می شود. کارشناسان شرکت در تمامی مدارس می توانند فرزندان شما را ثبت نام کنند. در صورتی که مایل باشید از طریق تحصیل فرزندان زیر 18 سال به کشور مجارستان مهاجرت نمایید، می توانید درخواست تان را به کارشناسان شرکت بسپارید.

کارشناسان شرکت می توانند فرزندان زیر 14 سال شما را در مدارس دولتی ثبت نام کنند. بر همین اساس شما به صورت رایگان می توانید مقدمات تحصیل فرزندان خود را در این کشور فراهم کنید. اگر شما می خواهید از طریق تحصیل فرزندان خود به کشورهای متنوع مهاجرت کنید باید همراه با فرزند خود به کشور مربوطه بروید. بیاند یونیورسال ویزای همزمان کل خانواده را می تواند آماده کند تا مهاجرت از طریق تحصیل فرزندان برای تمامی افراد خانواده فراهم شود.

 

انواع مدارس در مجارستان

 

مدارس به سه دسته مدارس دولتی، مدارس خصوصی و مدارس اینترنشنال تقسیم می شوند

مدارس دولتی زبان اصلی شان زبان مجاری می باشد، زبان دوم مدارس دولتی هم انگلیسی می باشد، تعداد محدودی هم ممکن است که زبان دومشان آلمانی باشد.

زبان اصلی مدارس اینترنشنال زبان انگلیسی می باشد، بیشتر آنها زبان دومشان انتخاب دانش آموز می باشد که گزینه های زیادی دارند.

شهریه مدارس اینترنشنال از حداقل سالیانه که حدود 6 هزار یورو می باشد شروع می شود، رنج قیمت شهریه این مدارس را از بین 6 تا 27 هزار یورو می توانیم نام ببریم.

مدارس دولتی شهریه کمی دارند، در واقع مدارس دولتی در موقع ثبت نام هزینه کمی را از شما اخذ میکنند. اگر شما از ایران درخواست پذیرش این مدارس را داشته باشید باید هزینه آن را پرداخت نمایید. البته باید بدانید این مدارس به دشواری پذیرش دانش آموزان را قبول می کند.

 

برای دریافت ویزای دانش آموزی می توانید از کارشناسان شرکت بیاند یونیورسال مشاوره مهاجرتی لازم را دریافت کنید.

4.9 14 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها