دنیای بدون مرز
Beyond universal whatsapp

خدمات مهاجرتی

IT Course

دوره یکساله آی تی

دوره یکساله آی تی به منظور اماده کردن متقاضیان برای ورود به بازار کار اروپایی ,  در کشور مجارستان برگزار میشود . این دوره محدودیت سنی ندارد و برای شرکت در ان نیازی به مدرک زبان نیست اما سطح زبان متقاضی باید در حد اینترمدیت (ایلتس 5 یا 5.5) باشد. همچنین در طول دوره خود کلاس زبان انگلیسی بصورت رایگان برگزار خواهد شد.

دوره premedical مجارستان

افرادی که می خواهند در رشته های داروسازی، پزشکی، دندانپزشکی و فیزیوتراپی ادامه تحصیل دهند،  دوره پری مدیکال مجارستان برایشان بهترین انتخاب است. تحصیل پزشکی در مجارستان مزیت های زیادی دارد به همین دلیل بسیاری از افرادی که به رشته های پزشکی علاقه دارند، دوره پیش نیاز را در مجارستان می گذرانند.

دوره premedical مجارستان
germany

دوره زبان آلمانی

این دوره یکساله در سه ترم که دو ترم آن اجباری و یک ترم دیگر تحت عنوان ترم تابستانه بصورت اختیاری در یکی از دانشگاه های مجارستان برگزار می‌گردد.
این دوره که 80 درصد آن را آموزش زبان آلمانی و 20 درصد دیگر آن را آموزش اصول بیزینس در اروپا فرا می‌گیرد به شخص شرکت کننده امکان کاریابی راحت‌تر و بهتر در اروپا و همچنین آشنایی با زمینه های شغلی می‌دهد. برای شرکت در این دوره نیازی به دانش زبان المان ندارند و تمام مطالب از سطح مقدماتی اموزش داده خواهد شد.

دوره زبان انگلیسی

این دوره یکساله در سه ترم که دو ترم آن اجباری و یک ترم دیگر تحت عنوان ترم تابستانه بصورت اختیاری در یکی از دانشگاه های مجارستان برگزار می‌گردد.
این دوره که 80 درصد آن را آموزش زبان انگلیسی و 20 درصد دیگر آن را آموزش اصول بیزینس در اروپا فرا می‌گیرد به شخص شرکت کننده امکان کاریابی راحت‌تر و بهتر در اروپا و همچنین آشنایی با زمینه های شغلی می‌دهد. برای شرکت در این دوره نیازی به سطح بالایی از دانش زبان انگلیسی ندارند و تمام مطالب از سطح مقدماتی اموزش داده خواهد شد.

دوره زبان انگلیسی در مجارستان

مهاجرت به مجارستان

parleman budapest

مهاجرت تحصیلی

heros square

مهاجرت شغلی

budapest

مهاجرت سرمایه گذاری