دنیای بدون مرز
Beyond universal whatsapp

خرید ملک در مجارستان

خرید ملک در مجارستان

امروزه بسیاری از افراد مایل هستند که برای اقامت مجارستان با خرید ملک اقدام نمایند. اگر شما قصد خرید ملک در مجارستان را برای اقامت دارید باید به خوبی تمامی نکاتی که مربوط به این روش اقامتی می باشد را بشناسید. اقامت مجارستان از طریق خرید ملک باید به صورت اصولی باشد و شما از وکیل حرفه ای در این زمینه راهنمایی لازم را دریافت کنید. وکیل شرکت بیاند یونیورسال، تمامی اطلاعاتی که مربوط به اقامت مجارستان با خرید ملک می باشد را ارائه می دهد. در این صورت می توانید سریعتر برای اقامت در مجارستان از طریق خرید ملک اقدام کنید.

اقامت مجارستان با خرید ملک

 

برای اقامت مجارستان با خرید ملک شما باید به خوبی در مورد روش های دریافت اقامت مجارستان از طریق خرید ملک اطلاعات کافی دریافت نمایید. مهاجرت به کشور مجارستان از طریق خرید ملک به عنوان یکی از روش های سرمایه گذاری و اخذ اقامت این کشور به شمار می رود که به طور معمول برای تمامی متقاضیان خارجی در این روش امکان پذیر خواهد بود.

در صورت داشتن اقامت موقت به کشور مجارستان شما می توانید به تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا مسافرت نمایید. همچنین امکان خریداری ملک برای شما وجود خواهد داشت

اقامت موقت کشور مجارستان که به شما بعد از خرید ملک در مجارستان ارائه داده می ‌شود در ابتدا به صورت دو ساله می باشد و بعد آن شما می توانید پس از دو سال آن را تمدید نمایید. به طور معمول بعد از ۵ سال اقامت قانونی در این کشور شما می توانید جهت دریافت اقامت کشور مجارستان درخواست دهید. بعد از ۸ سال اقامت در کشور مجارستان به صورت قانونی شما می توانید برای دریافت تابعیت و پاسپورت این کشور اقدامات لازم را انجام دهید. پاسپورت کشور مجارستان این امکان را برای شما فراهم می سازد که بتوانید بدون دریافت کردن ویزا به ۹۱ کشور سفر کنید. همچنین به محض وارد شدن به ۳۵ کشور دنیا برای شما ویزا صادر می گردد.

 

اقامت مجارستان با خرید ملک

 

اقامت مجارستان از طریق خرید ملک

 

در حال حاضر روش های متفاوتی مانند سرمایه گذاری، تحصیلی، کاری و غیره برای مهاجرت به مجارستان وجود دارد. اقامت مجارستان از طریق خرید ملک یکی از بهترین روش ‌ها به شمار می‌ رود. مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک به عنوان یکی از روش‌ های سرمایه‌گذاری در این کشور شناخته می ‌شود که پس از آن منجر به اخذ اقامت تان خواهد شد. با توجه به رشد قیمت ملک در این کشور شما باید بدانید که خرید ملک در کشور مجارستان علاوه بر اخذ اقامت برایتان سود اقتصادی زیادی به همراه دارد. با توجه به این مسئله که مجارستان یکی از مقاصد توریستی و گردشگری در کشور اروپا شناخته می ‌شود شما قادر خواهید بود که از طریق خرید ملک هزینه‌ های خرید ملک را در این کشور به راحتی جبران کنید.

 

چه افرادی می توانند برای خرید ملک در مجارستان اقدام کنند ؟

 

اقامت مجارستان با خرید ملک به سه صورت امکان پذیر است. یکی از روش‌ های برنامه دریافت اقامت این کشور از طریق خرید ملک و ثبت شرکت می ‌باشد. روش دیگر مربوط به برنامه اقامت تضمین شده کشور مجارستان است که آن را به نام گلدن ویزا می‌ شناسند. روش سوم از طریق خرید خانه انجام می گردد. در حال حاضر امکان مهاجرت کردن به کشور مجارستان از طریق روش دوم فراهم نمی ‌شود.

یکی از مهمترین نکاتی که شما باید به آن دقت داشته باشید این است که امکان اقامت مجارستان با خرید ملک، برای بسیاری از شهروندان که عضو اتحادیه اروپا هستند هیچگونه منعی ندارد. اما شهروندانی که در کشورهای غیر اروپایی هستند و متقاضی خرید ملک در کشور مجارستان می باشند باید از اقامت این کشور برخوردار گردند، در غیر این صورت امکان خریداری ملک برای آنها وجود نخواهد داشت.

یکی از روش ‌های خرید ملک در مجارستان این است که فرد متقاضی اقامت در کشور مجارستان، شرکت به نام خود ثبت کند  پس از آن در صورتی که این شرکت ثبت شود می تواند اقامت این کشور را دریافت کند و در کشور مجارستان ملک خریداری نماید.

 

 

اقامت مجارستان از طریق خرید ملک

شرکت مهاجرتی بیاند

برای خرید ملک در مجارستان می توانید از مشاوره رایگان شرکت بیاند یونیورسال خدمات لازم را دریافت نمایید. وکیل شرکت در مورد روش های خرید ملک در کشور مجارستان و همچنین پروسه خرید ملک، اطلاعات زیادی در اختیار دارد. به همین دلیل می تواند شرایط لازم را برای خرید ملک در این کشور، برایتان فراهم کند.

5 15 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها