دنیای بدون مرز
Beyond universal whatsapp

مهاجرت به مجارستان

مهاجرت به مجارستان
مهاجرت به مجارستان

 

 

امروزه بسیاری از افراد هستند که برای مهاجرت به مجارستان اقدام می نمایند. از آنجایی که کشور مجارستان یکی از کشورهای اروپایی به شمار می رود و هزینه های زندگی در این کشور مناسب است، درخواست مهاجرت زیادی دارد.

شما با دریافت پاسپورت و ویزای این کشور، می توانید به بسیاری از کشورهای اروپایی بدون محدودیت سفر کنید. بنابراین برای اینکه به کشور مجارستان مهاجرت کنید باید به خوبی در مورد این کشور و روش های مهاجرت به کشور مجارستان، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

موقعیت جغرافیایی مجارستان

 

کشور مجارستان یکی از کشورهایی می باشد که در اروپای مرکزی قرار گرفته است. این کشور از شمال با اسلواکی، از شرق با رومانی، از غرب با اوکراین و از جنوب با صربستان همسایه است. موقعیت جغرافیایی بی ‌نظیر مجارستان موجب شده که بسیاری از افراد برای مهاجرت به کشور مجارستان اقدام نمایند.

 کشور مجارستان به عنوان یکی از کشورهای عضو سازمان همکاری و توسعه اقتصادی شناخته می شود. این کشور از جمله کشورهای پردرآمد است که استاندارد زندگی مناسبی دارد. هزینه های زندگی در این کشور به نسبت بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی مناسب است. بنابراین اگر می خواهید با هزینه کمی در یکی از کشورهای اروپایی اقامت داشته باشید، مجارستان انتخاب مناسبی است.

 

هزینه های زندگی مجارستان

 

کشور مجارستان عضو شنگن می باشد و به عنوان یکی از ارزان ترین کشورهایی اروپایی شناخته می شود. دانشگاه هایی که در این کشور قرار گرفته اند شهریه کمی دارند. همین امر یکی از مهمترین دلایل دانشجویان برای مهاجرت به کشور مجارستان است. هزینه های مناسب زندگی و تحصیل در این کشور موجب شده که افراد زیادی برای مهاجرت به این کشور اقدام کنند.

 

شرایط مهاجرت به مجارستان

 

روش های مهاجرت به مجارستان

 

برخی از مهمترین روش های مهاجرت به مجارستان که شما بر اساس شرایط تان می توانید انتخاب کنید عبارت است از :

  1. مهاجرت از طریق کار

مهاجرت به کشور مجارستان از طریق کار به این صورت است که متقاضی باید تمامی مدارک و رزومه خود را به موسسه مورد نظر در کشور مجارستان ارسال کند. کارفرما در کشور مجارستان شخص متقاضی را دعوت به کار خواهد کرد. شرایط مهم مربوط به اخذ ویزای کار در مجارستان دعوت نامه کاری است. سابقه کار در حوزه مشخص شده، مدارک دانشگاهی در مدارج گوناگون، تسلط به زبان انگلیسی و مجاری از جمله عوامل موفقیت برای دریافت کردن پیشنهاد کار در کشور مجارستان است.

 

  1. مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل

 مهاجرت به کشور مجارستان از طریق تحصیل از طریق اخذ پذیرش یکی از دانشگاه‌ ها و کالج های این کشور انجام می‌ شود. در برخی از رشته‌ ها نیاز است که آزمون ورودی دانشگاه را ارائه دهید و رتبه مناسبی کسب نمایید. دانشگاه های مجارستان از نظر رتبه بین‌المللی جایگاه مناسبی دارند.

تحصیل در رشته ها پزشکی ، دندان پزشکی ، دوره زبان مجارستان از محبوب ترین رشته ها میباشد

 

در دانشگاه‌ های کشور مجارستان تحصیل سه دوره لیسانس، فوق لیسانس و دکترا انجام می شود. کلاس های دانشگاهی کشور مجارستان در دو ترم پاییز و بهار است.

همچنین هزینه تحصیل در کشور مجارستان نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی پایین تر است.

 

  1. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از روش های مهاجرت به مجارستان سرمایه‌ گذاری می باشد. سرمایه‌گذاری به عنوان بهترین روش جهت اقامت در مجارستان شناخته می شود. کشور مجارستان عضو اتحادیه اروپا می باشد و شرایط مناسبی را برای سرمایه‌ گذاری فراهم کرده است. این کشور از نظر اقتصادی سرعت بالایی پیشرفت می‌ کند.

صنعت توریسم از صنایع مطرح کشور مجارستان به شمار می ‌رود و به دلیل جاذبه ‌های توریستی، مجارستان پتانسیل بالایی جهت سرمایه‌گذاری دارد. سرمایه گذاری در کشور مجارستان از طریق روش های متفاوتی امکان پذیر می باشد. برخی از مهمترین روش‌ های سرمایه‌ گذاری در کشور مجارستان ثبت شرکت، خرید ملک و خرید اوراق قرضه دولتی است.

 

 

کشور مجارستان

 

  1. مهاجرت از طریق تولد

 سیستم تابعیت این کشور بر اساس اصل خون است. در صورتی که کودکی در این کشور به دنیا بیاید تابعیت مجارستان را دریافت نمی‌ کند. مگر اینکه پدر و مادر کودک تابع کشور مجارستان باشند. بر همین اساس برای اتباع خارجی امکان دریافت تابعیت مجارستان از طریق تولد فرزند نمی باشد. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که مهاجرت به مجارستان از طریق تولد قوانین خاصی دارد.

 

  1. مهاجرت از طریق ازدواج

افرادی که مایل هستند برای مهاجرت به کشور مجارستان از طریق ازدواج اقدام کنند، باید تنها با فردی که تبعه کشور مجارستان است ازدواج کنند. فردی که می‌ خواهد با یک تبعه مجارستانی ازدواج کند باید ثابت نماید که ازدواج آنها واقعی است. برای اثبات این مسئله نیاز به مدارک مالی همسر و بسیاری از دیگر مدارک می باشد که آنها را به سفارت باید ارائه دهد.

 یکی از مهمترین مدارک برای اینکه سفارت ازدواج آنها را قبول کند، نشان دادن مدارک مالی فردی است که تابع مجارستان می باشد. در واقع باید ثابت شود که این فرد شغل مناسبی برای تامین هزینه خانواده را دارد.

 

ویزای مجارستان شینگن است؟

بله. مجارستان در اروپای مرکزی قرار دارد و با داشتن ویزای مجارستان میتوانید به 25 کشور حوزه شنگن بدون نیاز به ویزا سفر کنید.

 

درباره بیاندیونیورسال

 

شرکت بیاندیونیورسال با همکاری چندین دانشگاه و موسسه کاریابی در اروپا این فرصت را ایجاد کرده است که بتوانید با تحصیل در مجارستان، به این کشور مهاجرت کنید.

همچنین با داشتن وکیل مجارستانی میتوانید ویزای همراه همزمان تضمینی را برای خود اخذ نمایید. ویزای تضمینی به این معناست که هزینه وکیل را پس از اخذ مهاجرت به مجارستان به وکیل پرداخت میکنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره ها و مهاجرت به مجارستان میتوانید از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید

 

وضعیت تاهل*

5 31 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها