درخواست فرم مشاوره
ویزای همراه

ویزای همراه

کشورهایی که مهاجر پذیر هستند برای حل کردن مشکل دوری هر یک از مهاجرین از خانواده شان، نوعی ویزا برای متقاضیان در نظر گرفته اند که آن را ویزای همراه می نامند. شما می توانید این ویزا را با هزینه بسیار کمتری نسبت به دیگر ویزاهای مهاجرتی دریافت نمایید. شرکت مهاجرتی بیاند یونیورسال، ویزای تضمینی همزمان خانواده را با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان برای مهاجرین آماده می کند.

وکیل مجرب شرکت بیاند، می تواند ویزای تضمینی را برای مهاجرین آماده سازد و از آنها هزینه را پس از آماده سازی ویزا دریافت می کند. در واقع شما بعد از اینکه ویزا را دریافت کردید می توانید هزینه آن را پرداخت کنید که این امر برای بسیاری از متقاضیان مهاجرت به مجارستان اهمیت دارد.

 

انواع ویزای همراه

 

ویزای همراه در دو نوع دائمی و موقتی برای مهاجرین صادر می گردد. هر یک از ویزاهای دائمی و موقتی همراه دارای شرایط خاص و ویژگی های منحصر به فردی هستند.

 

  • ویزای موقتی همراه

 

ویزای تضمینی موقتی به افرادی که دارای ویزای تحصیلی، دانشجویی، کاری و انتقالی هستند ارائه داده می شود. به عبارتی باید بدانید افرادی که دارای یکی از ویزاهای بیان شده هستند  قادر می باشند که برای همراهان شان ویزای همراه موقتی بگیرند. افرادی که ویزای موقتی دریافت می‌ کنند در برخی از کشورها به جز کشور آمریکا حقوق محدودی مانند کار پاره وقت خواهند داشت.  البته که این مورد به اعتبار ویزا و همچنین شرایط اخذ ویزا بستگی خواهد داشت.

 

  • ویزای دائمی همراه

 

 از طرف دیگر ویزای همراه دائمی به هر یک از مهاجرانی که دارای ویزای اقامت دائمی هستند ارائه داده خواهد شد. شما باید به خوبی بدانید که ویزای تضمینی برای همسر و شریک قانونی فرد مهاجر و همچنین فرزندان زیر ۱۸ ساله او صادر می شود. افرادی که دارای ویزای دائمی همراه هستند می ‌توانند در کشور مورد نظر به زندگی، تحصیل و کار مشغول گردند. البته این مورد تنها منوط به اقامت فرد اصلی می باشد.

 

ویزای خانواده

 

ویزای همراه به چه کسانی تعلق خواهد گرفت ؟

 

یکی از مهمترین پرسش هایی که زمان بررسی ویزای همراه برای هر یک از افراد به وجود می ‌آید این است که این ویزا برای چه افرادی می باشد. آیا تمامی متقاضیان و مهاجران می‌ توانند از این ویزا استفاده کنند.

در پاسخ به این پرسش باید بگویم که واجدین شرایط اخذ این ویزا محدود هستند. هر فردی با هر شرایطی که دارد نمی ‌تواند برای خانواده‌ اش ویزای همراه بگیرد.

به عنوان مثال فردی که توانسته است با ویزای توریستی به یک کشور دیگر سفر کند قادر نمی باشد که خانواده اش را با آن ویزا همسفر نماید.

یکی از شرایط مهم دریافت ویزای همراه که بین بسیاری از کشورها مشترک می باشد مدت زمان اقامت فردی است که متقاضی ویزا می باشد. به عبارت دیگر اگر مدت اقامت فرد متقاضی بیشتر از ۶ ماه باشد می ‌تواند بر اساس شرایط کشور مقصد مورد نظرش برای خانواده ‌اش ویزای تضمینی و همراه درخواست نماید. ویزای همراه به افراد زیر تعلق خواهد گرفت :

 

1- همسر و شریک قانونی

 یکی از افرادی که قادر است ویزای همراه دریافت کند همسر فرد مهاجر و متقاضی اصلی می باشد. این فرد نیاز است که به صورت قانونی با فرد متقاضی زندگی کند.

در بسیاری از کشورها نامزد فردی که متقاضی است می تواند ویزای تضمینی را دریافت نماید. البته که حداقل شش ماه متوالی باید با او زندگی کرده باشد.

فرد متقاضی نیاز است که زمان درخواست کردن ویزا برای همراهش در فرم مد نظر اطلاعات مربوط به نامزدش را وارد کند. در غیر این صورت ویزای تضمینی برای فرد همراه صادر نمی گردد.

 

2 - فرزندان فرد متقاضی ویزای همراه

در بسیاری از کشورها سن فرزندان برای دریافت کردن ویزای همراه زیر 18 سال می باشد. البته که در بعضی از دیگر کشورها سن فرزندان را زیر ۲۵ سال در نظر گرفته اند.

باید دقت داشته باشید که ویزای همراه در صورتی به این اشخاص ارائه داده می‌ شود که والدین آنها ثابت کنند می‌ توانند به مدت زمان اقامتشان تمامی مخارج آنها که مربوط به تحصیل، خوراک، پوشاک و مسکن می باشد را پرداخت نمایند.

 

3 - فرزند خواندگان فرد متقاضی

 اگر به صورت قانونی کودکانی تحت سرپرستی فرد متقاضی قرار گرفته باشند فرد می تواند با ارائه دادن مدارک برای فرزند خوانده هایش ویزای همراه دریافت کند.

 

4 - دریافت ویزای همراه برای والدین

 در صورتی که ثابت شود والدین فردی که متقاضی ویزای همراه است وابستگی روحی و مالی با فرزندشان دارند می توانند با دریافت کردن این ویزا به کشور مقصد مهاجرت نمایند. در برخی از مواقع پیش می ‌آید که ویزای همراه به مادربزرگ و پدربزرگ داده خواهد شد.

اما شرایط ارائه این ویزا برای این افراد تا حدودی شبیه به ویزای والدین می باشد. در صورت اثبات کردن وابستگی روحی و مالی به پدربزرگ و مادربزرگ اجازه داده می‌ شود که همراه با فرد متقاضی در کشور مورد نظر زندگی کنند.

 

ویزای همراه مجارستان

 

شرایط دریافت ویزای همراه

 

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که شرایط دریافت ویزای همراه، در هر کشوری متفاوت می باشد. هر یک از کشورها معیارهای خاصی برای ارائه ویزای تضمینی دارند. فرد متقاضی برای دریافت این ویزا نیاز است که مدارک مشخص شده ای را تحویل دهد. این مدارک متنوع هستند که مهمترین آنها تمکن مالی فرد می باشد. مدارکی که نشان دهد فرد متقاضی شرایط مالی خوبی دارد باید ارائه شود، چرا که باید او بتواند هزینه های خانواده خود را جهت تحصیل و زندگی پرداخت کند. هر یک از فرم های دریافت ویزا را فرد متقاضی باید با دقت و به درستی پر کند.

 

ویزای همراه مجارستان

 

شرکت مهاجرتی بیاند با داشتن وکیل مجرب مجارستانی این امکان را برای شما بوجود اورده که بتوانید ویزای همزمان خانواده را برای کشور مجارستان دریافت نمایید. همچنین میتوانید پس از اخذ ویزا هزینه وکیل را پرداخت نمایید.

فرم مشاوره مهاجرتی بیاند یونیورسال

فرم مشاوره تخصصی مهاجرت

برای گرفتن مشاوره رایگان تنها کافیست اسم و شماره واتساپ خود را وارد کنید
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

اخرین مقالات


دانشگاه های مجارستان

دانشگاه های مجارستان


برای تحصیل در دانشگاه های مجارستان نیاز به اطلاعات زیادی دارید. ما در این نوشته سعی کرده ایم این اطلاعات را به خوبی به شما منتقل کنیم.

اطلاعات بیشتر

مرز مجارستان

مرز مجارستان


مرز مجارستان با 7 کشور اسلواکی، اتریش، اسلوونی، صربستان، رومانی، اوکراین و کروواسی مشترک است.

اطلاعات بیشتر

تحصیل پزشکی در مجارستان

تحصیل پزشکی در مجارستان


تحصیل پزشکی در مجارستان یکی از راه های مناسب برای دانشجویانی است که قصد تحصیل در یک کشور اروپایی با هزینه های کم را دارند.

اطلاعات بیشتر

کار کانادا

کار کانادا


همه چیز در مورد کار کانادا را در این مطلب توضیح می دهیم تا شما با آگاهی بیشتری برای اقامت کانادا اقدام کنید.

اطلاعات بیشتر

LMIA چیست؟ (شرایط و پیدا کردن کار در کانادا)

LMIA چیست؟ (شرایط و پیدا کردن کار در کانادا)


LMIA به معنی ارزیابی اثرگذاری بر بازار کانادا است. کارفرمایان که این مجوز را دریافت میکنند میتوانند نیروی کار خارجی را استخدام کنند.

اطلاعات بیشتر